Allahindlus!

Lehttainas-New York rullid ja croissant, vebinari salvestus

Algne hind oli: 22,00 €.Current price is: 20,00 €.

Lehttainas, vebinari salvestus, järelevaatamisega 3 kuud

Kõik lehttaina kohta-tooraine, tarvikud, retsept, taina kihitamine, küpsetamine!

Online saate küsida koolitaja käest küsimusi. Vebinari salvestus jääb alles, seega saab liituda ka hiljem ja vaadata salvestust.

Peale ostu sooritamist saadame Sulle kirja koos tellimuse kinnitusega ja lingiga, mille

allalaadimisel leiad info edaspidise kohta, samuti leiad Minu konto- Allalaadimised alt lingi,

mida klikkides suunatakse Sind kinnisesse gruppi, kus on vebinari salvestus+ retseptid.

P.S TELLIMUSE VORMISTAMISEL PALUN KIRJUTA MÄRKUSTE LAHTRISSE OMA FB KASUTUSEL OLEV NIMI-see annab võimaluse lisada õige inimene online koolitusele.

Uuri lisainfot marika(ätt)tordikool.ee või 56617597 numbril.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lehttainas-New York rullid ja croissant, vebinari salvestus”
Ostukorv on tühi...