Allahindlus!

5 viis! torti-vebinari salvestus

Algne hind oli: 49,00 €.Current price is: 40,00 €.

Tootekood: viistorti Kategooria: Sildid: , , , , , , ,

5 viis! torti-vebinari salvestus

TORDID-meekook mangoga, apelsini straciatella, mustika-banaani, kolme shokolaadi mousse tort, toorjuustu küpsetamata tiramisu- KÕIK TORDID ON ERINEVAD JA IGAÜKS NEIST ON STAAR!

Peale ostu sooritamist saadame Sulle kirja koos tellimuse kinnitusega ja lingiga, mille

allalaadimisel leiad info edaspidise kohta, samuti leiad Minu konto- Allalaadimised alt lingi,

mida klikkides suunatakse Sind kinnisesse gruppi.

P.S TELLIMUSE VORMISTAMISEL PALUN KIRJUTA MÄRKUSTE LAHTRISSE OMA FB KASUTUSEL OLEV NIMI-see annab võimaluse lisada õige inimene online koolitusele.

Uuri lisainfot marika(ätt)tordikool.ee või 56617597 numbril.

Vebinar on osalejale järelevaatamiseks 3 kuud!

• PALJU TÖÖVÕTTEID

• maitsvate biskviitide KÜPSETAMINE, erinevad täidised

• tordi KOKKUPANEK-KÕIK tortide kokkupaneku kohta

• tordi VIIMISTLUS-SIRGED SERVAD

• tordi TRANSPORT ja üleandmine-vastutus

• TORDIKILE, TORDIRÕNGAD-kasutamine

• SISU JA VÄLIMUSE kooskõla

• TARVIKUTE JA TOORAINE SOETAMINE-kust saab

Õpituba sobib hästi huvilisele, kellel on huvi tortide tegemise ja kaunistamise vastu olemas. Samuti saavad ka juba algteadmisi omavad tordimeistrid uusi nippe!

RÕHUME ÕIGETELE TÖÖVÕTETELE TERVE KOOLITUSE JOOKSUL!

Juhendab Marka Sinkkonen=>juhendanud tordi- ja lillekoolitusi, õppinud selles valdkonnas nii Eestis, kui ka välismaal, sh Inglismaal, Venemaal, Lätis, Poolas, Itaalias, Rumeenias Marika on koolitanud ja jätkab koolitamist Tartu Kutsehariduskeskuses, Viljandi Kutseõppekeskuses ja Tallinna Teeninduskoolis. Jätkab enese täiendamist pidevalt, olemas rahvusvahelise kooli PME diplomid, PME Master Certificate.

Marika Sinkkonen on

TORDITEADUS ja

MINU PRANTSUSE KULLAKESED JA

MINU PRANTSUSE KULLAKESED 2 ja

TORDITEADUS 2, raamatute autor.

Tordikool ♥ Sind

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “5 viis! torti-vebinari salvestus”
Ostukorv on tühi...